PURINA W SPOŁECZEŃSTWIE

Uważamy, że zwierzętom i ludziom jest razem lepiej i staramy się robić to, co jest najlepsze dla naszych zwierząt, ich właścicieli i planety, którą wszyscy dzielimy.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

ZROZUMIEĆ ISTOTNOŚĆ

Jesteśmy w tej unikalnej sytuacji jako spółka działająca w sektorze pielęgnacji zwierząt, że możemy wspierać tworzenie lepszej przyszłości dla zwierząt, ich opiekunów oraz ogółu społeczeństwa. W PURINA, badania na temat tego, jak możemy pomóc społeczeństwu, stanowią podstawę informacyjną dla naszego zaangażowania. Z tego powodu, aby upewnić się, że koncentrujemy się na najważniejszych obszarach, przeprowadziliśmy badanie istotności w celu sprawdzenia jak i gdzie możemy przyczynić się do pozytywnych zmian.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

NASZE ZOBOWIĄZANIA

Przyjęliśmy na siebie 10 zobowiązań, które będziemy starali się spełnić najpóźniej do 2023 roku.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Forum „Lepiej nam ze zwierzętami”

W ramach naszego programu PURINA W SPOŁECZEŃSTWIE, jesteśmy gospodarzem Forum zatytułowanego Lepiej nam ze zwierzętami, które zostało poświęcone badaniu roli zwierząt w naszym społeczeństwie, a także ich wpływu na nasze zdrowie i dobre samopoczucie. Dołącz do nas na 25 lutego 2016 roku.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

#WEAREBETTERWITHPETS

W PURINA wierzymy, że świat jest lepszy, gdy są w nim zwierzęta. Dlatego szerzymy naszą ideę i zapraszamy innych do przyłączenia się do naszego ruchu i podjęcia zobowiązań na rzecz zwierząt w społeczeństwie.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ