odpowiedzialny opiekun
Zwierzęta domowe

PROMOWANIE POSTAWY ODPOWIEDZIALNEGO OPIEKUNA

Nasz cel

Do 2030 roku 3 000 000 ludzi weźmie udział w naszych programach.

40

Nasze zobowiązanie

Dlaczego jest to ważne

Bycie opiekunem zwierzęcia domowego to satysfakcjonujące doświadczenie, które może przynieść wielką radość, a także korzyści dla zdrowia i samopoczucia. Rozumiemy również, że posiadanie zwierzęcia może być ogromną odpowiedzialnością, a zdobycie wiedzy o tym, co jest dla niego najlepsze, nie zawsze jest łatwe. Chcemy wzmocnić pozycję opiekunów zwierząt poprzez dostarczanie rzetelnych i fachowych informacji oraz porad. A ponieważ dzieci są następnym pokoleniem opiekunów zwierząt, uważamy, że ważne jest, aby również one nauczyły się interakcji ze zwierzętami i poznały ich specjalne potrzeby.

odpowiedzialny opiekun

Purina będzie dostarczać rozwiązania cyfrowe i finansować aplikacje takie jak Zigzag Puppy Coach, która wspiera opiekunów w uczeniu szczeniąt podstawowych umiejętności życiowych, zapewniając spersonalizowany plan szkolenia, w oparciu o rasę i wiek psa. Będziemy również kontynuować współpracę z naszymi ekspertami w dziedzinie edukacji dzieci i tworzyć programy pomagające dzieciom lepiej zrozumieć zachowanie zwierząt i nauczyć się opieki nad nimi.

Nasz punkt widzenia: korzyści z odpowiedzialnego posiadania zwierząt domowych

W Purina wierzymy, że kiedy ludzie i zwierzęta nawiązują więź, ich życie staje się bogatsze. Wiemy również, że odpowiedzialne posiadanie zwierząt domowych przynosi korzyści nie tylko zwierzętom i ich opiekunom, ale także całemu społeczeństwu. Dlatego chcemy wspierać jak największą liczbę osób, które chcą dowiedzieć się więcej o zwierzętach i lepiej je zrozumieć.

odpowiedzialność
"Doświadczenie kontaktu ze zwierzętami może przynieść nam radość i miłość. Ważne jest spełnianie potrzeb zwierząt, aby zapewnić im poczucie szczęścia, bezpieczeństwa i miłości."

Eksperci Purina

Rozbudowujemy Nestlé CSV

Tak jak my angażujemy się w poprawę życia zwierząt i ludzi, którzy je kochają, nasza firma-matka Nestlé jest zaangażowana w poprawę jakości życia i przyczynianie się do zdrowszej przyszłości dla ludzi i ich rodzin, od społeczności po planetę.

Dowiedz się więcej o Nestlé w Społeczeństwie

ISTNIEJĄCE PROGRAMY

Od wielu lat z powodzeniem prowadzimy w całej Europie programy odpowiedzialnego posiadania zwierząt. Nawiązaliśmy na przykład partnerstwo z KidZanią w Portugalii, krytym miastem, certyfikowanym przez portugalskie Ministerstwo Edukacji, gdzie dzieci mogą bawić się w dorosłych.

Stworzyliśmy i otworzyliśmy drzwi do pierwszej Kliniki Weterynaryjnej Purina Pet School, która symuluje wizytę u weterynarza i pomaga dzieciom nauczyć się, jak dbać o koty i psy oraz jak zachowywać się w ich otoczeniu. Rozdaliśmy również nasze materiały Pet School wszystkim szkołom, które zorganizowały wizyty w KidZanii. W ciągu pierwszych 3 miesięcy od otwarcia kliniki odwiedziło ją ponad 8500 dzieci.

istniejące programy


Przykład naszego zaangażowania

Ponieważ czyny mówią głośniej niż słowa, zapraszamy do poznania szczegłów naszych osiągnięć.

Bezpłatne teleporady z zakresu żywienia i pielęgnacji psów i kotów

Bycie opowiedzianym opiekunem psa czy kota zaczyna się na etapie decyzji o posiadaniu zwierzęcia i nie kończy wraz z kupieniem czy adopcją pupila. To historia, która trwa każdego dnia, przynosząc wiele radości, ale także wątpliwości. Wychodząc naprzeciw pytaniom i dylematom opiekunów psów i kotów, postanowiliśmy podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem. Oferujemy nieodpłatne konsultacje telefoniczne z dysponowanym specjalistą Purina, w ramach których każdy opiekun możne zasięgnąć porady na temat żywienia swoja psa lub kota. Radzimy także, jak prawidłowo pielęgnować naszych ulubieńców. Dowiedz się, jak umówić bezpłatną teleporadę.

 

POZNAJ WSZYSTKIE ZOBOWIĄZANIA PURINA

Dowiedz się więcej