PRO PLAN KOT

PRO PLAN KOT

​PRO PLAN® jest pełnoporcjową i zbilansowaną karmą dla kotów, która dostarcza im najwyższej jakości składników odżywczych o naukowo udowodnionych benefitach zdrowotnych na każdym etapie jego życia. Karmy PRO PLAN® zostały opracowane z dokładnie wyselekcjonowanych, łatwych do strawienia, najwyższej jakości składników. Nasz zespół 350 lekarzy weterynarii i dietetyków udowodnił, że specjalne połączenie składników odżywczych może wpłynąć na długotrwałe zdrowie kotów. To połączenie składników – jak na przykład OPTIRENAL® - stawia PRO PLAN w czołówce marek karm dla kotów.

Rozumiemy jak cenny jest Twój kot i że żywienie go odpowiednią karmą jest ważnym elementem  opieki. Ponieważ jego potrzeby będą się zmieniać wraz z wiekiem, PRO PLAN® oferuje gamę doskonałych karm dostosowaną do każdego etapu życia.

PRO PLAN® zapewnia znakomite żywienie o naukowo potwierdzonych korzyści dla kotów.

PRO PLAN® to doskonałe żywienie dla Twojego kota, ponieważ podstawą każdej receptury jest pełnoporcjowa i zbilansowana kompozycja wszystkich niezbędnych dla prawidłowego zdrowia składników pokarmowych. PRO PLAN® powstaje ze starannie wyselekcjonowanych, łatwostrawnych składników najwyższej jakości.

 Karmy PRO PLAN® są naukowo opracowane dzięki czemu korzystnie wpływają na zdrowie kota w długiej perspektywie czasu. Nasz zespół 350 lekarzy weterynarii i dietetyków dowiódł, że swoiste połączenia składników mogą wywierać wpływ na długotrwałe zdrowie kotów. Te kompozycje  składników - jak OPTIRENAL® - sprawiają, że PRO PLAN® to wiodąca marka w dziedzinie żywienia kotów.

Dowiedz się więcej o OPTISTART®, OPTIRENAL® i LONGEVIS®

Jak udowodniono dzięki formule LONGEVIS®, karma PRO PLAN wspiera pracę kluczowych układów organizmu

Zawiera LONGEVIS®, unikalną kompozycję składników odżywczych, w tym przeciwutleniaczy, kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6 oraz prebiotyku, które jak UDOWODNIONO* wpływają na wydłużenie życia w zdrowiu i poprawę jego jakości u kotów w wieku 7 i starszych.

*Badanie przeprowadzone z udziałem 90 kotów w wieku pomiędzy 7 i 17 lat. Obserwacje u kotów żywionych wyłącznie karmą wzbogaconą o LONGEVIS, w porównaniu z kotami żywionymi karmą kontrolną. Patent Europejski EP1637041B1.

Dla dorosłych kotów

Jak udowodniono, dzięki formule  OPTIRENAL®, karma PRO PLAN wspiera prawidłowe funkcjonowanie nerek.

OPTIRENAL® to wyjątkowa formuła dla wspierania zdrowia nerek. OPTIRENAL® jest naukowo opracowaną kompozycją składników, w tym aminokwasów, niezbędnych kwasów tłuszczowych i przeciwutleniaczy.

Formuła OPTIRENAL® dostępna jest w gamie produktów PRO PLAN dopasowanych do specyficznych wymagań dorosłych kotów, kotów sterylizowanych, kotów wrażliwych i kotów przebywających w domu:

ADULT - znakomite, wszechstronne żywienie dla zdrowego pokrycia zapotrzebowania bytowego kotów dorosłych.

STERILISED - bogata w białko i uboga w tłuszcz dieta dla kotów po zabiegu sterylizacji. Zrównoważone pH moczu.

DELICATE - wyspecjalizowana receptura dla kotów dorosłych z wrażliwym przewodem pokarmowym lub wybrednych.

HOUSECAT - Dla zdrowego pokrycia zapotrzebowania bytowego kotów przebywających w domu, dzięki dostosowanemu poziomowi kalorii i recepturze przeciwdziałającej kulom włosowym.

Dla kociąt

Jak udowodniono, dzięki formule  OPTISTART®, karmę PRO PLAN cechuje udowodniona zdolność wspierania naturalnych mechanizów odpornościowych.

Udowodniono zdolność formuły OPTISTART® do wspierania zdrowia przewodu pokarmowego kociąt i pomocy w ograniczaniu ryzyka wystąpienia zaburzeń pokarmowych - dzięki wyciągom z mleka, które pomagają równoważyć mikroflorę jelitową i wspierają jelitowe mechanizmy obronne.

Formuła OPTISTART® jest dostępna w karmie PRO PLAN JUNIOR - pełnoporcjowej i zbilansowanej diecie, która wspiera prawidłowy rozwój kociąt w wieku od 6 tygodni do 1 roku.

Dowiedz się więcej na: www.purina-proplan.pl/kot