• Felix

  Felix

  Aby zaspokoić wysokie wymagania wszystkich sprytnych kotów, takich jak FELIX, mamy gamę produktów, którym nie można się oprzeć: smaczne dania, które wyglądają, jak jedzenie, które mogłbyś przygotować sam, lub inne, które zaskakują pysznymi galaretkami. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej i przyłączyć się do zabawy.

  CZYTAJ WIĘCEJ

 • Purina One

  Purina ONE

  Właściwe żywienie jest bardzo ważne dla zdrowia Twojego kota i jego dobrego samopoczucia. Produkty PURINA ONE zostały specjalnie opracowane przez dietetyków i lekarzy weterynarii, tak aby wspomóc rozwój Twojego kota na każdym etapie jego życia.

  CZYTAJ WIĘCEJ

 • Friskies

  FRISKIES KOT

  Niepowtarzalna osobowość Twojego kota wnosi do Twojego domu coś wyjątkowego, dodając Ci energii, radości i rodzinnego ciepła. Friskies dostarcza Twojemu ulubieńcowi pożywienia, które kocha i którego potrzebuje, tak aby mógł każdego dnia Cię zaskakiwać i zachwycać. Dlatego Friskies daje Twojemu kotu karmę, którą on kocha i której potrzebuje, aby nadal mógł Cię miło zaskakiwać i ciągle zachwycać.

  CZYTAJ WIĘCEJ

 • PRO PLAN

  PRO PLAN KOT

  PRO PLAN® jest pełnoporcjową i zbilansowaną karmą dla kotów, która dostarcza im najwyższej jakości składników odżywczych o naukowo udowodnionych benefitach zdrowotnych na każdym etapie jego życia. Karmy PRO PLAN® zostały opracowane z dokładnie wyselekcjonowanych, łatwych do strawienia, najwyższej jakości składników. Nasz zespół 350 lekarzy weterynarii i dietetyków udowodnił, że specjalne połączenie składników odżywczych może wpłynąć na długotrwałe zdrowie kotów. To połączenie składników – jak na przykład OPTIRENAL® - stawia PRO PLAN w czołówce marek karm dla kotów.

  CZYTAJ WIĘCEJ

 • Gourmet

  Gourmet

  Kot jest prawdziwym koneserem i uwielbia próbować codziennie nowe produkty i smaki. Właśnie dlatego marka GOURMET stworzyła gamę wyśmienitych produktów aby w pełni zaspokoić podniebienie najbardziej wymagającego kota.

  CZYTAJ WIĘCEJ

 • Purina Veterinary Diet's

  Purina Veterinary Diet's

  PODRĘCZNA, KOMPLETNA I SKUTECZNA Oferta diet klinicznych PURINA VETERINARY DIETS została stworzona dla lekarzy weterynarii, aby umożliwić wspieranie prowadzonego leczenia celowaną i opartą na naukowych podstawach dietą o udowodnionej skuteczności. Diety z linii PURINA VETERINARY DIETS są opracowane zarówno, aby pomoc minimalizować nawroty rozpoznanych i leczonych przez lekarza weterynarii chorób, jak też aby poprzez żywienie wspomagać pacjenta przez cały okres powrotu do pełni zdrowia. ​

  CZYTAJ WIĘCEJ

 • CAT CHOW

  CAT CHOW

  Naturalny wybór niesamowitych kotów Niezależnie od tego czy poszukujesz odpowiedniej diety dla swojego nowego kocięcia, czy pokarmu dostosowanego do specjalnych potrzeb Twojego kota, nasze najwyższe standardy kontroli jakości pozwolą Twojemu kotu czerpać radość z codziennego pysznego i zdrowego posiłku.

  CZYTAJ WIĘCEJ