Karma Purina One dla kotów

Właściwe żywienie jest bardzo ważne dla zdrowia Twojego kota i jego dobrego samopoczucia. Produkty PURINA ONE zostały specjalnie opracowane przez dietetyków i lekarzy weterynarii, tak aby wspomóc rozwój Twojego kota na każdym etapie jego życia. Z upływem czasu wymagania żywieniowe Twojego kota będą się zmieniać w zależności od wieku, stylu i warunków życia. Dzięki PURINA ONE znajdziesz odpowiednią karmę dopasowaną do indywidualnych potrzeb Twojego kota.

Dieta dla Twojego kota - Purina ONE ®

Marka karmy PURINA® ONE® powstała w 1985 roku, aby dostarczyć opiekunom psów i kotów robiących zakupy w sklepach wielkopowierzchniowych, karmę dostosowaną do potrzeb ich zwierząt z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć naukowych, wykonaną z najwyższej jakości składników.

Specjalnie skomponowana, by sprostać wszystkim potrzebom żywieniowym kotów, PURINA® ONE® jest dostępna zarówno w wersji odpowiadającej etapom, jak i stylowi życia kota. Dzięki obecności wysokiej jakości składnikom odżywczym w karmie PURINA® ONE® już w trzy tygodnie zaobserwujesz widoczną różnicę w stanie zdrowia swojego ulubieńca.

Dlaczego PURINA® ONE® dla kota?

PURINA ONE oferuje składniki wysokiej jakości dostosowane do etapu i stylu życia kota. Nasze pyszne formuły zapewniają kotu odżywianie, jakiego potrzebuje, by być zdrowym przez całe swoje życie.


  • Karma dla kotów dostępna w wersji suchej dla kotów
  • Formuła karmy jest dostosowana do etapu lub stylu życia Twojego kota 


PURINA® ONE® sucha karma dla kota

Specjalnie skomponowana przez lekarzy weterynarii i dietetyków PURINA została stworzona ze smacznych i wysokiej jakości składników. Karma PURINA® ONE® zapewnia Twojemu kotu smakowity i odżywczy posiłek.

Wszystkie suche karmy PURINA® ONE® zawierają formułę BIFENSIS®, unikalną formułę zaprojektowaną, by pomóc Twojemu kotu wzmocnić naturalne siły obronne i zacząć proces poprawy zdrowia od wewnątrz. Formuła BIFENSIS® oddziałuje pozytywnie i wspomaga zdrowie Twojego kota dostarczając odpowiednio utrwalone cieplnie, korzystne dla jelit bakterie Lactobacillus delbrueckii i L. fermentum, tak, byś mógł cieszyć się jego widocznie dobrą kondycją, wiedząc, że jest ona także świetna od wewnątrz.


Podejmij 3 Tygodniowe Wyzawanie i zobacz widoczną różnicę w stanie zdrowia swojego kota.

Dowiedz się więcej na stronie www.kociarze.pl.

PURINA ONE Widoczne zdrowie dziś i jutro