Poznaj nasze marki karm dla kotów

Nasze Marki

Aby nasze czworonogi były zdrowe i szczęśliwe

Za karmami marki PURINA® stoi 125 lat doświadczenia i ekspertyzy. Jesteśmy bardzo dumni, że każdego dnia ufa nam tak wielu polskich konsumentów. Rozumiemy, że niewiele rzeczy jest dla właścicieli zwierząt tak ważnych jak zdrowie i szczęście ich ulubieńców. To dlatego karmy marki PURINA® dostarczają im 100% składników odżywczych, które sprawią, że pozostaną zdrowi dziś i jutro.

Poniżej znajdziesz listę marek naszych produktów. Kliknij w logo, aby dowiedzieć się więcej na temat każdej z nich.

friskies
X

Karma Friskies dla kotów

Niepowtarzalna osobowość Twojego kota wnosi do Twojego domu coś wyjątkowego, dodając Ci energii, radości i rodzinnego ciepła.

Purina One
X

Karma Purina One dla kotów

Właściwe żywienie jest bardzo ważne dla zdrowia Twojego kota i jego dobrego samopoczucia. Produkty PURINA ONE zostały specjalnie opracowane przez dietetyków i lekarzy weterynarii, tak aby wspomóc rozwój Twojego kota na każdym etapie jego życia. Z upływem czasu wymagania żywieniowe Twojego kota będą się zmieniać w zależności od wieku, stylu i warunków życia. Dzięki PURINA ONE znajdziesz odpowiednią karmę dopasowaną do indywidualnych potrzeb Twojego kota.

cat chow
X

CAT CHOW

Naturalny wybór niesamowitych kotów Niezależnie od tego czy poszukujesz odpowiedniej diety dla swojego nowego kocięcia, czy pokarmu dostosowanego do specjalnych potrzeb Twojego kota, nasze najwyższe standardy kontroli jakości pozwolą Twojemu kotu czerpać radość z codziennego pysznego i zdrowego posiłku.

veterinary diets
X

Karma Purina Veterinary Diet's dla kotów

Purina® dostarcza unikatowe rozwiązania wspomagające zwierzęta w procesie leczenia od 30 lat. Nasze karmy weterynaryjne są dostępne jako podręczna, kompletna i skuteczna linia karm o specjalnie skomponowanym składzie, o sprawdzonej skuteczności w danych sytuacjach klinicznych. 
felix
X

Karma Purina Felix dla kotów

Aby zaspokoić wysokie wymagania wszystkich sprytnych kotów, takich jak FELIX, mamy gamę produktów, którym nie można się oprzeć: smaczne dania, które wyglądają, jak jedzenie, które mogłbyś przygotować sam, lub inne, które zaskakują pysznymi galaretkami. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej i przyłączyć się do zabawy.

gourmet
X

Gourmet

Kot jest prawdziwym koneserem i uwielbia próbować codziennie nowe produkty i smaki.

pro plan
X

PRO PLAN KOT

PRO PLAN® jest pełnoporcjową i zbilansowaną karmą dla kotów, która dostarcza im najwyższej jakości składników odżywczych o naukowo udowodnionych benefitach zdrowotnych na każdym etapie jego życia. Karmy PRO PLAN® zostały opracowane z dokładnie wyselekcjonowanych, łatwych do strawienia, najwyższej jakości składników. Nasz zespół 350 lekarzy weterynarii i dietetyków udowodnił, że specjalne połączenie składników odżywczych może wpłynąć na długotrwałe zdrowie kotów. To połączenie składników – jak na przykład OPTIRENAL® - stawia PRO PLAN w czołówce marek karm dla kotów.