Nasze Marki

Nasze Marki

Utrzymywanie zwierząt domowych w dobrym zdrowiu

Ponad 85-letnia wiedza specjalistyczna trafiła do gamy produktów PURINA®. Jesteśmy więc niezwykle dumni z tego, że nasze karmy dla zwierząt są jednymi z najbardziej znanych i ulubionych marek w Wielkiej Brytanii. Rozumiemy, że niewiele rzeczy ma większe znaczenie niż zdrowie i szczęście zwierząt domowych. Dlatego każda z naszych produktów została opracowana przez ekspertów PURINA®, aby zapewnić 100% składników odżywczych, które potrzebują zachować zdrowie, dziś i jutro.

Oto lista naszych marek, kliknij logo, aby uzyskać więcej informacji na temat tej marki.

CAT CHOW
X

CAT CHOW

Naturalny wybór niesamowitych kotów Niezależnie od tego czy poszukujesz odpowiedniej diety dla swojego nowego kocięcia, czy pokarmu dostosowanego do specjalnych potrzeb Twojego kota, nasze najwyższe standardy kontroli jakości pozwolą Twojemu kotu czerpać radość z codziennego pysznego i zdrowego posiłku.

PRO PLAN KOT
X

PRO PLAN KOT

PRO PLAN® jest pełnoporcjową i zbilansowaną karmą dla kotów, która dostarcza im najwyższej jakości składników odżywczych o naukowo udowodnionych benefitach zdrowotnych na każdym etapie jego życia. Karmy PRO PLAN® zostały opracowane z dokładnie wyselekcjonowanych, łatwych do strawienia, najwyższej jakości składników. Nasz zespół 350 lekarzy weterynarii i dietetyków udowodnił, że specjalne połączenie składników odżywczych może wpłynąć na długotrwałe zdrowie kotów. To połączenie składników – jak na przykład OPTIRENAL® - stawia PRO PLAN w czołówce marek karm dla kotów.

Felix
X

FELIX

Aby zaspokoić wysokie wymagania wszystkich sprytnych kotów, takich jak FELIX, mamy gamę produktów, którym nie można się oprzeć: smaczne dania, które wyglądają, jak jedzenie, które mogłbyś przygotować sam, lub inne, które zaskakują pysznymi galaretkami. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej i przyłączyć się do zabawy.

Felix
Purina Veterinary Diet's
X

Purina Veterinary Diet's

PODRĘCZNA, KOMPLETNA I SKUTECZNA Oferta diet klinicznych PURINA VETERINARY DIETS została stworzona dla lekarzy weterynarii, aby umożliwić wspieranie prowadzonego leczenia celowaną i opartą na naukowych podstawach dietą o udowodnionej skuteczności. Diety z linii PURINA VETERINARY DIETS są opracowane zarówno, aby pomoc minimalizować nawroty rozpoznanych i leczonych przez lekarza weterynarii chorób, jak też aby poprzez żywienie wspomagać pacjenta przez cały okres powrotu do pełni zdrowia. ​

Purina Veterinary Diet's
Gourmet
X

Gourmet

Kot jest prawdziwym koneserem i uwielbia próbować codziennie nowe produkty i smaki.

Gourmet
Friskies
X

FRISKIES KOT

Niepowtarzalna osobowość Twojego kota wnosi do Twojego domu coś wyjątkowego, dodając Ci energii, radości i rodzinnego ciepła.

FRISKIES KOT
Purina One
X

PURINA ONE Kot

Właściwe żywienie jest bardzo ważne dla zdrowia Twojego kota i jego dobrego samopoczucia. Produkty PURINA ONE zostały specjalnie opracowane przez dietetyków i lekarzy weterynarii, tak aby wspomóc rozwój Twojego kota na każdym etapie jego życia. Z upływem czasu wymagania żywieniowe Twojego kota będą się zmieniać w zależności od wieku, stylu i warunków życia. Dzięki PURINA ONE znajdziesz odpowiednią karmę dopasowaną do indywidualnych potrzeb Twojego kota.

PURINA ONE Kot