Purina Veterinary Diet's

PODRĘCZNA, KOMPLETNA I SKUTECZNA Oferta diet klinicznych PURINA VETERINARY DIETS została stworzona dla lekarzy weterynarii, aby umożliwić wspieranie prowadzonego leczenia celowaną i opartą na naukowych podstawach dietą o udowodnionej skuteczności. Diety z linii PURINA VETERINARY DIETS są opracowane zarówno, aby pomoc minimalizować nawroty rozpoznanych i leczonych przez lekarza weterynarii chorób, jak też aby poprzez żywienie wspomagać pacjenta przez cały okres powrotu do pełni zdrowia. ​

​Oferta diet klinicznych PURINA VETERINARY DIETS została specjalnie opracowana tak, aby była podręczna.

Oferta ta jest kompletna, gdyż obejmuje swoim zasięgiem wszystkie choroby psów i kotów, które napotyka w swojej pracy klinicznej lekarz weterynarii, a których leczenie można wspierać odpowiednim żywieniem.

Jest podręczna, gdyż obejmuje jedynie osiem produktów przeznaczonych dla kotów i dziewięć przeznaczonych dla psów. Zamiast wielu produktów oferujących rożne korzyści żywieniowe, każda dieta kliniczna z grupy PURINA VETERINARY DIETSR łączy szerokie spektrum właściwości i korzyści żywieniowych i w ten sposób ma zastosowanie w rożnych wskazaniach medycznych.

Diety te są zrównoważone pod względem zawartości składników odżywczych, jednocześnie odpowiadając specjalnym potrzebom żywieniowym związanym ze stanem pacjenta. Opracowane w oparciu o najnowszą wiedzę z zakresu weterynarii i dietetyki klinicznej i z użyciem najnowocześniejszych, innowacyjnych technologii, diety te poddane zostały testom klinicznym w celu potwierdzenia ich skuteczności.

Możesz mieć pewność, że diety z grupy PURINA VETERINARY DIETSR są skuteczne.